Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Minionki przejmują Minecraft! Zagraj w dodatek na PC, Xbox i PlayStation

Minionki przejmują Minecraft! Zagraj w dodatek na PC, Xbox i PlayStation

Minionki były już praktycznie we wszystkim. Teraz w końcu nadszedł czas na Minecraft. Zobacz nowe DLC do Minecrafta na PC, Xbox i PlayStation.

Minionki rozrabiają w świecie Minecraft

Minecraft już nie raz wprowadzał inne postaci do swojego świata. Pojawiali się bohaterowie z Gwiezdych Wojen czy gier serii Mario i Sonic. Tym razem wśród bloczków zawitały Minionki oraz bohaterowie i złoczyńcy z filmów, w których je zobaczymy.

Minions x Minecraft (bo tak nazywa się dodatek) to nowa przygoda, na którą wyruszysz w Minecrafcie. Podczas niej oczywiście spotkasz tytułowe minionki oraz superzłoczyńcę Gru, jego żonę Lucy i ich trzy słodkie córki. Chwyć ikoniczną broń ze świata minionków, ponieważ staniesz twarzą w twarz z przeciwnikami Gru – członków grupy Vicious 6, El Macho i Vectora.

Do podróżowania zaś będą dostępne różnorodne pojazdy, które znamy z filmów. Dodatkowo, minionki będzie można ubierać w różne kostiumy!

Jak zagrać w Minions x Minecraft? Dodatek dostępny będzie w sklepie Rynek Minecrafta za 1340 monet. Minecraft dostępny jest na konsolach PlayStation, Xbox oraz na komputery PC. Możesz zagrać w Minecraft dzięki przepustce Game Pass na konsole Xbox.

Zobacz zwiastun dodatku Minions x Minecraft:

Dowiedz się więcej o nowej aktualizacji Minecraft 1.17: Caves and Cliffs