Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

CodeTwo stopki email do Office 365 docenione w 18. edycji International Business Awards

CodeTwo stopki email do Office 365 docenione w 18. edycji International Business Awards

CodeTwo stopki email do Office 365 to narzędzie do automatyzacji tworzenia i zarządzania podpisami (stopkami) wiadomości email w organizacjach. W ostatnim czasie narzędzie do stopek CodeTwo zostało docenione w prestiżowym konkursie International Business Awards, otrzymując aż dwie statuetki Stevie Awards w kategoriach: najlepsza aplikacja/usługa w chmurze oraz najlepsze rozwiązanie marketingowe/ Public Relations. Jak eksperci ocenili narzędzie CodeTwo?

Sprawdź możliwości narzędzia CodeTwo do automatyzacji stopek email w Office 365

CodeTwo – nagroda w kategorii Marketing/Public Relations Solution

Rozwiązanie CodeTwo stopki email dla Office 365 otrzymało najwyższe wyróżnienie – Gold Stevie Award – w kategorii Marketing/Public Relations Solution. Oznacza to, że rozwiązanie do automatyzacji stopek mailowych CodeTwo według Jury konkursu jest najlepszym na świecie rozwiązaniem do wspierania procesów biznesowych w kategorii Marketing/ Public Relations. Przykładowy komentarz jurora konkursu o CodeTwo:

Rozwiązanie do stopek brandowania wiadomości email wpisało się idealnie w czas, ponieważ cyfrowa transformacja biznesu na całym świecie została przyspieszona z powodu pandemii COVID-19. Wzrost liczby klientów i wyróżnień CodeTwo potwierdza, że ​​rozwiązanie rzeczywiście odpowiada na potrzeby, które dzięki CodeTwo zostały zaspokojone.

CodeTwo – nagroda w kategorii Marketing/Public Relations Solution

CodeTwo – nagroda w kategorii Aplikacja/usługa w chmurze

CodeTwo stopki email dla Office 365 otrzymało również nagrodę – Bronze Stevie Award zajmując trzecie miejsce na podium w kategorii Aplikacja/ usługa w chmurze. Wyróżnienie to ponownie udowadnia, że CodeTwo stopki email dla Office 365 pozostaje wśród najlepszych i najbardziej użytecznych aplikacji chmurowych dla biznesu.

To na co jury konkursu zwróciło uwagę, to przede wszystkim łatwość obsługi menedżera do stopek email CodeTwo.  Rozwiązanie to zostało również wyróżnione za sposób, w jaki automatyzacja tworzenia podpisów email pozwala zwiększyć możliwości marketingowe, wspiera poprawne wyświetlanie się not prawnych czy usprawnia pracę działów IT. Przykładowy komentarzy jurora konkursu w kategorii aplikacja/ usługa w chmurze o CodeTwo:

Produkt CodeTwo do zarządzania stopkami email dla Office 365 jest niesamowity, ponieważ osobiście widziałem, jakie problemy powodowało samodzielne zarządzanie podpisami email w zespole. Ten produkt z możliwością automatycznego zarządzania podpisami w całej firmie jest imponujący, a bezproblemowa integracja z różnymi typami platform jest wielką zaletą dla klientów.

CodeTwo – nagroda w kategorii Aplikacja/usługa w chmurze

Dlaczego warto wdrożyć automatyzację stopek email dla całej organizacji?

Stopka email w korespondencji biznesowej spełnia funkcję elektronicznej wizytówki, która nie tylko poprawia jakość komunikacji, ale również buduje profesjonalny wizerunek firmy. Prawidłowo przygotowana stopka email:

  • Zapewania bezpieczeństwo prawne pod kątem zgodności z aktualnymi danymi dotyczącymi firmy dołączanymi do wiadomości email;
  • Jest dodatkowym miejscem do wspierania wizerunku Twojej firmy i budowania brandingu;
  • Staje się dodatkowym kanałem marketingowym, np. poprzez umieszczenie baneru marketingowego;

Problematyczne, zwłaszcza dla dużych organizacji, staje się zarządzanie stopkami email na skrzynkach pracowników. Często pojawiają się błędy, np. niekatulane dane o przedsiębiorstwie, błędy w podpisie czy brak wykorzystania dodatkowej przestrzeni marketingowej w stopce.

Odpowiedzią jest automatyzacja stopek email, np. za pośrednictwem CodeTwo stopki email do Office365. Sprawdź, dlaczego warto wdrożyć CodeTwo:

Źródło: Blog CodeTwo

Sprawdź także:

Dlaczego stopka w mailu jest taka ważna?