Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry PS Plus we wrześniu 2021. Gry na PlayStation za darmo w tym miesiącu.

Darmowe gry PS Plus we wrześniu 2021. Gry na PlayStation za darmo w tym miesiącu.

Koniec lata, powrót do szkoły, a PlayStation serwuje kolejną porcję darmowych gier w PlayStation Plus. W tym miesiącu posiadanie konsoli Sony zagrają w dwie strzelanki oraz genialną grę kooperacyjną. Sprawdź, jakie gry będą w PS Plus w tym miesiącu.

Darmowe gry PlayStation Plus wrzesień 2021:

Sony przygotowało nową ofertę gier na kolejny miesiąc, która z pewnością osłodzi uczniom powrót do szkoły, a studentom zapewni rozrywkę do czasu rozpoczęcia semestru. Trzy gry, w tym dwie strzelanki, składają się na świetną ofertę.

We wrześniu dostępne są następujące gry za darmo w PS Plus:

  • Overcooked: All You Can Eat! (tylko na PS5)
  • Hitman 2 (na PS5 i PS5)
  • Predator: Hunting Grounds (na PS4 i PS5)

Doładuj swój portfel PlayStation Network.

Wspólne gotowanie za darmo w Overcooked na PlayStation 5

Overcooked: All You Can Eat! zbiera zawartość Overcooked!, Overcooked! 2 oraz wszystkie ich dodatki w jedną, przepyszną paczkę. Setki poziomów pozwolą Tobie cieszyć się absolutnym chaosem w coraz bardziej skomplikowanych kuchniach, wymagających nowych przepisów i dań. Graj lokalnie lub online w tryby kampanii, przetrwania i wiele innych.

Darmowy Hitman 2 w PS Plus

Nikt nie jest bezpieczny, kiedy legendarny Agent 47 wchodzi do akcji. Hitman 2 to druga część rebootów kultowej serii, w której zwiedzisz świat polując na swoje cele. Zagraj w tryb kampanii oraz połącz się z przyjacielem, by zagrać w pierwszy dla serii Hitman tryb kooperacji – Sniper Assassin.

Predator: Hunting Grounds na PS4 i PS5 za free

Znasz tekst „Jeśli krwawi, można to zabić”? W takim razie Predator: Hunting Grounds jest dla ciebie Poczuj się jak Arnold Schwarzenegger w 1987 roku lub jak superzabójca z kosmosu w tej asymetrycznej strzelance. Czterech graczy musi wykonywać zadania jednocześnie broniąc się przed piątym graczem w roli tytułowego Predatora. Niezależnie po której stronie stoisz, gra na pewno przysporzy wiele emocji, szczególnie jeśli masz zgraną drużynę.