Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Strumieniowanie gier z xCloud już dostępne na konsolach Xbox One i Series X|S.

Strumieniowanie gier z xCloud już dostępne na konsolach Xbox One i Series X|S.

20-lecie Xboxa przynosi coraz więcej niespodzianek. Microsoft właśnie ogłosił, że strumieniowanie gier z chmury jest dostępne na konsolach Xbox One oraz Series X i S. Zobacz, na czym polega strumieniowanie gier i jak skorzystać z xCloud na swojej konsoli Xbox.

xCloud na Xbox One i Xbox Series X|S

Strumieniowanie to temat, za który na przestrzeni lat zabierało się wiele firm. Dzisiaj xCloud jest możliwie najlepszym rozwiązaniem do grania w chmurze, ponieważ działa w pełni na infrastrukturze Microsoftu i wykorzystuje konsole Xbox do renderowania gier. Pozwala to na zachowanie najlepszej jakości oraz zminimalizowanie opóźnienia podczas grania. Strumieniowanie z chmury xCloud dotychczas było dostępne tylko na komputerach z systemem Windows i urządzeniach mobilnych przez aplikację Xbox.

Teraz strumieniowanie gier jest również dostępne na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X. By skorzystać z funkcji strumieniowania, oczywiście potrzebna jest konsola oraz subskrypcja usługi Xbox Game Pass Ultimate. Dzięki niej, masz dostęp do pełnej biblioteki gier w xCloud. Wystarczy, że klikniesz w ikonę chmury na swojej konsoli – od razu możesz grać w chmurowe tytuły, bez potrzeby pobierania i instalowania ich na dysku. Chmura pozwala Tobie zaoszczędzić miejsce na dysku oraz grać w najnowsze tytuły na starszej generacji konsol Xbox One.

Subskrybując Xbox Game Pass Ultimate, możesz grać w chmurze xCloud nie tylko na swojej konsoli, ale także na komputerze i telefonie. Jeśli jednak posiadasz najnowsze konsole Xbox lub gamingowy komputer, możesz pobierać gry dostępne w Game Pass na PC oraz Game Pass na konsole Xbox.

Zobacz, w co zagrasz w Game Pass w tym miesiącu!