Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft 365 w pigułce. Odbierz darmowe szkolenie w formie e-booka

Microsoft 365 w pigułce. Odbierz darmowe szkolenie w formie e-booka

Microsoft 365 już od kilku lat regularnie zastępuje tradycyjny, znany milionom użytkowników na świecie pakiet Office. Nowa wersja biznesowych narzędzi od Microsoftu oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które czasami potrzebują rozwinięcia i wyjaśnienia w przejrzysty sposób. Poznaj kluczowe zagadnienia pobierając nasz e-book!

Poniższy e-book powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie specjalistów z home.pl w obsłudze i wdrażaniu M365 w małych, średnich i dużych firmach. Jesteś użytkownikiem tardycyjnej wersji pakietu Office lub zastanawiasz się nad zakupem usługi do pracy w chmurz? Zapoznaj się koniecznie z naszym kompendium wiedzy o usłudze Microsoft 365.

Co zrobić, aby pobrać e-booka o Microsoft 365? Wypełnij poniższy formularz, potwierdź wiadomość na skrzynce (klikając w link) i odbierz gotowy link z dokumentem.

Darmowe szkolenie (e-book) Microsoft 365. Odbierz bezpłatnie!

FORMULARZ DO POBRANIA E-BOOKA

Nie widzisz formularza powyżej? Kliknij TUTAJ.

Czego dowiesz się z e-booka o Microsoft 365?

Obsługa, pomoc techniczna, a nawet wdrożenia nowych firm do środowiska Microsoft są dla nas chlebem powszednim. Przygotowując ten materiał skupiliśmy się na aspektach, które pojawiają się najczęściej podczas rozmów z klientami.

Pobierając tego e-booka dowiesz się m.in.:

  • czym jest platforma Microsoft 365,
  • jak efektywnie korzystać z chmury Microsoft 365,
  • jak skutecznie używać komunikatora Teams w firmie,
  • jakie są korzyści przy pracy z użyciem poczty Exchange.

Czytając e-booka o Microsoft 365 dowiesz się też jak prawidłowo używać prezentacji Powerpoint podczas wideokonferencji. Kliknij poniżej i zapoznaj się z fragmentem e-booka:

E-book o Microsoft 365 - darmowe szkolenie dla firm
Fragment e-booka

Dlaczego warto odebrać darmowe szkolenie z Microsoft 365 w formie e-booka?

Pierwsza korzyść odebrania niniejszego e-booka, to przede wszystkim bezpłatny i natychmiastowy dostęp do cennych informacji, związanych z Microsoft 365.

Jeśli omówione zagadnienia rozbudzą Twoją ciekawość i chcesz dowiedzieć się więcej, na końcu e-booka znajdziesz wskazówki ułatwiające zdobywanie wiedzy o Microsoft 365.

Szkolenie Microsoft 365 dla pracowników — jak to zrobić najlepiej?

Szukasz bardziej szczegółowych szkoleń Microsoft 365? To świetnie się składa, ponieważ nasi specjaliści prowadzą kursy zarówno dla użytkowników Office, jak i administratorów.

Szkolenia i wdrożenia Microsoft 365 w home.pl prowadzone są online i obejmują zakres, ustalony z osobą prowadzącą. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia. Kliknij poniższy przycisk, aby poznać przykładowy zakres szkolenia dla pracowników:

💡 Czytaj więcej o Microsoft Office 365: