Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft 365 w pigułce. Odbierz darmowe szkolenie w formie e-booka

Microsoft 365 w pigułce. Odbierz darmowe szkolenie w formie e-booka

Ten artykuł przeczytasz w: 3 minut(y)

Microsoft 365 już od kilku lat regularnie zastępuje tradycyjny, znany milionom użytkowników na świecie pakiet Office. Nowa wersja biznesowych narzędzi od Microsoftu oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które czasami potrzebują rozwinięcia i wyjaśnienia w przejrzysty sposób. Poznaj kluczowe zagadnienia pobierając nasz e-book!

Poniższy e-book powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie specjalistów z home.pl w obsłudze i wdrażaniu M365 w małych, średnich i dużych firmach. Jesteś użytkownikiem tardycyjnej wersji pakietu Office lub zastanawiasz się nad zakupem usługi do pracy w chmurz? Zapoznaj się koniecznie z naszym kompendium wiedzy o usłudze Microsoft 365.

Co zrobić, aby pobrać e-booka o Microsoft 365? Wypełnij poniższy formularz, potwierdź wiadomość na skrzynce (klikając w link) i odbierz gotowy link z dokumentem.

Darmowe szkolenie (e-book) Microsoft 365. Odbierz bezpłatnie!

FORMULARZ DO POBRANIA E-BOOKA

Nie widzisz formularza powyżej? Kliknij TUTAJ.

Czego dowiesz się z e-booka o Microsoft 365?

Obsługa, pomoc techniczna, a nawet wdrożenia nowych firm do środowiska Microsoft są dla nas chlebem powszednim. Przygotowując ten materiał skupiliśmy się na aspektach, które pojawiają się najczęściej podczas rozmów z klientami.

Pobierając tego e-booka dowiesz się m.in.:

  • czym jest platforma Microsoft 365,
  • jak efektywnie korzystać z chmury Microsoft 365,
  • jak skutecznie używać komunikatora Teams w firmie,
  • jakie są korzyści przy pracy z użyciem poczty Exchange.

Czytając e-booka o Microsoft 365 dowiesz się też jak prawidłowo używać prezentacji Powerpoint podczas wideokonferencji. Kliknij poniżej i zapoznaj się z fragmentem e-booka:

E-book o Microsoft 365 - darmowe szkolenie dla firm
Fragment e-booka

Dlaczego warto odebrać darmowe szkolenie z Microsoft 365 w formie e-booka?

Pierwsza korzyść odebrania niniejszego e-booka, to przede wszystkim bezpłatny i natychmiastowy dostęp do cennych informacji, związanych z Microsoft 365.

Jeśli omówione zagadnienia rozbudzą Twoją ciekawość i chcesz dowiedzieć się więcej, na końcu e-booka znajdziesz wskazówki ułatwiające zdobywanie wiedzy o Microsoft 365.

Szkolenie Microsoft 365 dla pracowników — jak to zrobić najlepiej?

Szukasz bardziej szczegółowych szkoleń Microsoft 365? To świetnie się składa, ponieważ nasi specjaliści prowadzą kursy zarówno dla użytkowników Office, jak i administratorów.

Szkolenia i wdrożenia Microsoft 365 w home.pl prowadzone są online i obejmują zakres, ustalony z osobą prowadzącą. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia. Kliknij poniższy przycisk, aby poznać przykładowy zakres szkolenia dla pracowników:

💡 Czytaj więcej o Microsoft Office 365: