Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Diablo IV to nie wszystko – co jeszcze znajdziesz w marcowym abonamencie Game Pass?

Diablo IV to nie wszystko – co jeszcze znajdziesz w marcowym abonamencie Game Pass?

Marcowe wydanie abonamentu Game Pass będzie dla wielu graczy prawdziwą ucztą. Po raz kolejny Microsoft zaskoczył nietypową listą nowości, wśród którym prym wiedzie czwarta część Diablo. Ale to nie wszystko. Sprawdź, co jeszcze pojawi się w bibliotece gier dla użytkowników pakietów Game Pass.

Game Pass w marcu 2024 – nowości

Jeżeli lubisz wielogodzinne posiedzenia przed konsolą lub PC to w marcu znajdziesz przynajmniej jeden tytuł, który dostarczy Ci wielu wrażeń. Chodzi rzecz jasna o legendarną serię Diablo i jej czwartą odsłonę. Branża bardzo pozytywnie przyjęła hit 2023 roku, ale gracze już nie byli tak optymistycznie nastawieni do dzieła studia Blizzard. Warto jednak przekonać się o tym samodzielnie, bo niewykluczone, że właśnie styl Diablo IV bardziej przypadnie Tobie do gustu niż fanom serii.

Poznaj pełną listę gier, dostępnych w formie nowości w marcowym Game Passie:

  • Diablo IV (od 28 marca 2024)
  • Warhammer 40,000: Boltgun (od 5 marca 2024)
  • Lightyear Frontier (od 19 marca 2024)
  • MLB The Show 24 (od 19 marca 2024)
  • Open Roads (od 28 marca 2024)

Chcesz zagrać w gry na Game Pass bez karty płatniczej? Skorzystaj z kodów przedpłaconych, za które zapłacisz np. BLIKiem. Karty prepaid z legalnego źródła znajdziesz poniżej:

Rozgrywka w Diablo IV, które pojawi się w Game Pass w marcu 2024 roku.
Obrazek z Diablo IV – nowej gry w marcowym Game Passie

Co zamiast Diablo IV? Jakie inne gry warto sprawdzić w marcu 2024 na Game Pass?

O Diablo IV pisałem już wyżej, ale to nie jest jedyny, ciekawy tytuł w tym zestawieniu.

Szczególnie intrygująco prezentuje się tytuł z uniwersum Warhammera – Warhammer 40,000: Boltgun. Ta pierwszoosobowa strzelanka zyskała bardzo dużo pozytywnych ocen (średnia 75/100 w serwisie Metacritic). Przywodzi ona na myśl legendarne produkcje pokroju Quake’a, więc należy się liczyć z bardzo dużą dynamiką walk.

MLB The Show 24 ujrzymy za to w wydaniu premierowym, bo pojawienie się tej gry w abonamencie Microsoftu zbiegnie się ze światową premierą. Masz ochotę poznać amerykański baseball od podszewki? Lepszej okazji chyba nie znajdziesz.

Lightyear Frontier to z kolei gratka dla wszystkich fanów…. symulatorów rolnictwa, ale tym razem rozgrywanego w kosmosie. W tej grze będziesz musiał zbudować i prowadzić farmę na obcej planecie, ale użyjesz do tego specjalnego mecha. Brzmi interesująco, prawda?

Jeśli jednak strzelaniny, sport i rolnictwo w kosmosie nie jest ci w smak, to w marcowym Game Pass znajdziesz jeszcze Open Roads – spokojną, klimatyczną przygodówkę o podróży matki i córki, które próbują rozwikłać zagadkę przeszłości babci.

Wpadł ci w oko któryś z tych tytułów? Możesz aktywować swój abonament Game Pass na PC i spokojnie poczekać na premiery.

Zapoznaj się również z trailerami z powyższych gier:

Dowiedz się więcej o Xbox Game Pass i polecanych tytułach: