Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowe wartości kart Playstation Network. Sony chce, aby Twoje konto było doładowane dłużej

Nowe wartości kart Playstation Network. Sony chce, aby Twoje konto było doładowane dłużej

Właściciele konsol Playstation korzystający aktywnie z treści oraz sklepu Playstation Store mają kolejne powody do zadowolenia. W sklepach internetowych (m.in. również w home.pl) pojawiły się nowe vouchery, które ułatwią graczom doładowanie portfela Sony bez dodawania karty płatniczej. Zakup gier oraz korzystanie z płatnych funkcji na PS4 i PS5 będzie teraz jeszcze łatwiejsze.

Nowe nominały kart doładowujących portfel PS Store. Ile kosztują karty PlayStation Network?

Nowe karty przedpłacone. doładowujące konto Playstation Network mają wyższe nominały niż wybierane do tej pory vouchery o wartości 50, 100 oraz 200 zł. Nowe wartości kodów, które znajdziecie również w home.pl, wynoszą:

Jak więc widać – gracze z konsolami Playstation mają teraz jeszcze więcej możliwości, związanych z doładowaniem swojego konta. Kody przedpłacone z najwyższymi kwotami będą z pewnością fajnym bonusem do nowych konsol np. w formie prezentu pod choinkę. Niektóre nominały są również odpowiedzią na zachodzące zmiany na rynku, których efektem są podwyżki cen produktów cyfrowych (gier). Warto także pamiętać, że do grania online na platformie Sony niezbędne jest posiadanie aktywnego abonamentu PS Plus.

Z tej perspektywy nowe kwoty doładowań dadzą graczom nieco więcej spokoju jeśli chodzi o regularne zasilanie swojego konta. Jeżeli jednak wciąż wolisz klasyczne kody PSN z niższymi kwotami, to wciąż będą one dostępne.

Jak użyć kupionej, nowej karty na doładowanie konta Playstation Network?

Nowa karta przedpłacona może być użyta na 2 sposoby:

  1. Zaloguj się na swoje konto poprzez stronę https://playstation.com/account i przejdź w ustawieniach do opcji Zrealizuj Kody (Redeem Codes). Przepisz cyfrowy kod, który zamówiłeś w sklepie internetowym lub kupiłeś jako zdrapkę
  2. Wejdź do menu w konsoli i przejdź do sklepu PlayStation Store. Wykonaj podobne kroki jak w punkcie 1.
Pole do wpisywania kodu doładowującego Playstation Network (PSN)
Pole do wpisywania kodu doładowującego Playstation Network (PSN)