Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowości filmowe na CDA Premium – co obejrzeć w czerwcu 2022 roku?

Nowości filmowe na CDA Premium – co obejrzeć w czerwcu 2022 roku?

Czerwiec płynnie przechodzi z intensywnej edukacji oraz zawodowych wyzwań w okres urlopowy i wypoczynkowy. Nie oznacza to jednak, że w serwisach VOD zapanuje cisza. Na CDA Premium mamy bowiem do czynienia z kolejnym wysypem nowości – wśród filmów na czerwiec 2022 nie zabraknie znanych komedii, dramatów obyczajowych oraz… tytułu z kontrowersyjnym w ostatnich miesiącach duetem w rolach głównych. Zapowiada się ciekawie!

Wszystkie nowości są już dostępne dla abonentów kont CDA Premium. Jeśli nie posiadasz jeszcze aktywnej subskrypcji w serwisie cda.pl, zrobisz to za pomocą kodów przedpłaconych CDA. Uzyskasz w ten sposób dostęp do ponad 10 000 filmów i seriali z legalnego źródła, prosto od dystrybutorów. Odbierz voucher, klikając w poniższy przycisk:

To tylko koniec świata (2016)

Louis jest 34-letnim pisarzem, który po 12 latach nieobecności wraca do rodzinnych stron. Zamierza oznajmić swoim najbliższym, że jest nieuleczalnie chory i niedługo umrze. Spotka się jednak z nieoczekiwanymi przeciwnościami w postaci m. in. braku zainteresowania ze strony rodziny, która zalewa go falą sporów i oskarżeń.

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2017)

Film opowiada historię starcia 2 legend tenisa podczas turnieju w Wimbledonie: Björna Borga i Johna McEnroe. Borg, opanowany i skuteczny zawodnik, przy dopingu publiczności będzie bronił tytułu mistrza po raz piąty. Po drugiej stronie kortu staje McEnroe – porywczy i wybuchowy młodzieniec, który jest gotów na wszystko, byle zająć miejsce swojego dotychczasowego idola.

Fahim, mały książę szachów (2019)

Historia oparta na faktach, opowiadająca losy Fahima Mohhamada – uchodźcy z Bangladeszu, który zostaje szachowym mistrzem Francji. Początek opowieści ukazuje jego pierwsze kroki w karierze. Dzięki pomocy utalentowanego trenera los Fahima się odmienia, a perspektywa sukcesu staje się coraz bardziej realna.

Heavy Trip (2018)

Turo to utalentowany, mieszkający na północy Finlandii 25-latek, który ma jedną pasję – śpiewa w metalowym zespole. Przyjaciele grają ze sobą już od ponad 10 lat, lecz nie mieli dotąd okazji zagrać na żadnym koncercie. Pewnego dnia szczęście się do nich uśmiecha, ponieważ wioskę odwiedza szef wielkiego festiwalu z Norwegii. Postanawiają za wszelką cenę wziąć udział w tym wydarzeniu. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają w podróż pełną przygód.

Testosteron (2007)

Kornel (Piotr Adamczyk) miał poślubić popularną piosenkarkę pop. Zostaje jednak odrzucony przez ukochaną przed samym ołtarzem. Wraz ze swoim ojcem i kilkoma innymi mężczyznami udaje się do domu weselnego, gdzie miało odbyć się przyjęcie. Do grupy dodatkowo dołącza kelner Tytus (Borys Szyc). Niedoszłe wesele staje się pretekstem do podjęcia mocno zakrapianej dyskusji o płci pięknej. Testosteron to już klasyka polskiej komedii i film, który bił rekordy frekwencji w kinach.

Ostatnia rodzina (2016)

Akcja dzieje się w latach 70-tych, gdy Tomek Beksiński wprowadza się do mieszkania zaraz obok swoich rodziców. Mimo, że jest uznanym tłumaczem i prezenterem radiowym, to sukcesy w pracy nie odzwierciedlają jednak stanu jego ducha, Młodzieniec boryka się bowiem ze stanami depresyjnymi. W tym samym czasie jego ojciec, Zdzisław, całkowicie poświęca się sztuce, a matka Zofia, wciąż martwi się o syna. Okazuje się, że nad rodziną zdaje się ciążyć fatum.

Nędznicy (2019)

Paryskie przedmieścia Montfermeil to miejsce znane ze słynnej powieści Victora Hugo, które jawi się jako kolebka policyjnej samowoli i siedziba społecznego marginesu. Do lokalnej policji wstępuje nowy dowódca Stéphane, który zaczyna wprowadzać sprawiedliwość, rozumianą według jego zasad. Wątpliwy porządek zostaje zakłócony, gdy okazuje się, że jego poczynania zostały nagrane przez pewnego chłopca. Jeden z najlepszych filmów francuskich ostatnich lat, który otrzymał nominację do Oskara i Złotego Globu.

Dziennik zakrapiany rumem (2011)

Jeżeli śledziłeś/aś walkę w sądzie między Johnym Deppem, a Amber Heard – poznaj początki ich burzliwej znajomości! W filmowej adaptacji książki Huntera S. Thompsona poznajemy Paula Kempa (Depp), dziennikarza, wolnego strzelca, który udaje się do San Juan w Puerto Rico, aby zacząć życie od nowa. Przyjmuje posadę w lokalnej gazecie, a czas umila sobie nieskromnymi ilościami alkoholu. Podczas pobytu na Karaibach poznaje piękną Chenault (Amber Heard) – córkę wpływowego biznesmena i narzeczoną przedsiębiorcy, który planuje zmienić wyspę w prywatny raj na ziemi. Okazuje się, że nigdy nietrzeźwiejący Paul przyciąga kłopoty tak skutecznie, jak jego nowa dziewczyna przyciąga innych facetów.

Z podniesionym czołem (2015)

Nastoletni Malony praktycznie od początku nie miał łatwego życia. W wieku 6 lat zostaje przekazany przez matkę do domu dziecka, gdzie poprzez sprawiane problemy regularnie trafia przed sąd dla nieletnich. Dotychczasowe próby pomocy okazywały się nieskuteczne. Dopiero, gdy chłopak trafia do poprawczaka, w jego życiu pojawia się nadzieja na lepszą zmianę. Początkiem dobrego okazuje się nowa znajomość z pewną dziewczyną.

Wojna w raju (2019)

Wojna w raju, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia ekologa Bruno Mansera, który pod koniec lat 80 wyruszył w samotną podróż do dżungli. Podczas swojej wyprawy natknął się na odizolowane od cywilizacji i technologii plemię, do którego dołączył. W tym samym czasie trwało katastrofalne w skutkach wylesianie Borneo. Bruno wraz ze społecznością postanawia walczyć o swój nowy dom.

Kod dostępu do CDA Premium – jak go uzyskać?

Kody przedpłacone CDA Premium są dostępne w home.pl! Aby oglądać filmy bez limitów i reklam, wykonaj 3 proste kroki:

  1. Przejdź na stronę www.home.pl/cda-pl-premium i zamów voucher.
  2. Otrzymany na adres email kod użyj na stronie www.cda.pl/kod. Przy zakładaniu konta wpisz numer kuponu.
  3. Gotowe! Od teraz obejrzysz filmy i seriale w ramach CDA Premium przez przeglądarkę lub telewizorze oraz smartfonie.

Sprawdź również: