Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowości filmowe na CDA Premium – maj 2022

Nowości filmowe na CDA Premium – maj 2022

Majowe premiery w 2022 roku na CDA Premium to kolejna dawka filmowych wrażeń. Tym razem znajdziemy tu tytuły, które nie tylko ominęły kina, ale także inne serwisy VOD. To sprawia, że miłośnicy filmów mają okazję zapoznać się z propozycjami, które są mniej znane, świeże, ale dalej rozrywkowe i angażujące.

Pamiętaj, że baza filmów na CDA Premium jest bardzo szeroka i liczy ponad 10 000 pozycji. Nie musisz przy tym podpinać swojej karty płatniczej, bo dostęp do wersji Premium oferują kody przedpłacone.

Van Gogh. U bram wieczności (2018)

Zaczynamy od biograficznego dramatu o mistrzu malarstwa postimpresjonistycznego – Vincencie van Goghu. Malarz (Willem Dafoe) przenosi się do niewielkiego miasteczka w Prowansji, gdzie pracuje nad własnym stylem. W tym okresie, pomimo niedocenienia, tworzy swoje najsłynniejsze obrazy.

Sztuka kłamania (2018)

Pewnego dnia kapitan Neuville (Jean Dujardin) pilnie wyjeżdża. Ukochaną zapewnia o swojej miłości, obiecując jej częstą korespondencję. Niestety żaden z jego listów nie dociera, dlatego siostra zrozpaczonej kobiety – Elisabeth (Mélanie Laurent) – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W imieniu Neuvilla pisze do swojej siostry fałszywe listy. „Plan doskonały” wymyka się spod kontroli, kiedy kapitan niespodziewania wraca do miasta.

Kamerdyner (2013)

Młody Cecil ze względu na konflikt rasowy opuszcza południe USA w poszukiwaniu lepszego życia. Los uśmiechnie się do niego niedługo potem, ponieważ ostatecznie zostanie kamerdynerem w Białym Domu. Cecil Gaines (Forest Whitaker) przez wiele lat będzie służył prezydentom Stanów Zjednoczonych, będąc jednocześnie naocznym świadkiem wielkich przemian społeczeństwa.

Kaczki z gęsiej paczki (2018)

Benek (głos: Maciej Stuhr) to dumna gęś, beztroski kawaler i ogólnie mówiąc lekkoduch. Zamiast przejmować się zorganizowaną migracją do ciepłych krajów, woli praktykować podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy. Podczas jednego z takich wystąpień niezamierzenie ląduje w gnieździe kaczątek. Postanawia zaopiekować się nowymi podopiecznymi. Niestety, w wyniku własnej kontuzji nie może latać.

Przygody Rudego (2011)

Rudy to zwykły, bezpański pies, który trafia do robotniczego miasteczka w Australii. Od razu kradnie serca załogi i trafia pod opiekę wszystkich robotników. Gdy do miejscowości trafia John, zostaje wybrany przez Rudego na swojego nowego właściciela i kompana.

Wydarzenia z filmu oparto na historii, która stała się w Australii legendą.

Maudie (2016)

Maudie to poruszająca opowieść oparta na życiorysie malarki Maud Lewis, która obecnie uchodzi za jedną z największych kanadyjskich artystek. Jest to historia o romansie między samotnym mężczyzną (Ethan Hawke), a kruchą, lecz pełną energii kobietą (Sally Hawkins), pragnącą niezależności i swobody w realizacji swojej pasji.

Film otrzymał pięć nagród i trzy nominacje Irlandzkiej Nagrody Filmowej i Telewizyjnej.

Rodziny się nie wybiera (2018)

Utalentowany projektant wnętrz (Dany Boon), który rzekomo wychował się w sierocińcu, pewnego dnia traci pamięć i odzyskuje przytomność jako 17-latek. Sprawy komplikują się, ponieważ nie poznaje swojej obecnej partnerki i zapomina, jak używać dystyngowanego paryskiego akcentu. Życie Valentina staje na głowie również z powodu jego bliskich, którzy chcą dla niego jak najlepiej.

Najlepsze najgorsze wakacje (2013)

Nieśmiały Duncan wyjeżdża na wakacje z mamą i jej nowym partnerem Trentem (Steve Carell). Osamotniony szuka miejsca dla siebie i trafia do aquaparku, w którym poznaje Owena (Sam Rockwell) – lekko stąpającego po ziemi mężczyznę, który pomaga znaleźć mu pracę. Dzięki nowej przyjaźni, młody Duncan powoli otwiera się na innych, a najgorsze wakacje powoli stają się najlepszymi.

Tak to się teraz robi (2010)

Kassie (Jennifer Aniston) jest niezależną singielką, która decyduje się na dziecko. Jej bliski przyjaciel, Wally (Jason Bateman), ma jednak obiekcje co do samotnego wychowywania dzieci. Kassie mimo to stawia na swoim. Podczas świętowania przygotowującego Kassie na poczęcie dochodzi jednak do nieoczekiwanej podmiany. Skutki wychodzą na jaw dopiero po siedmiu latach, kiedy Wally poznaje nieco podobnego do siebie synka swojej przyjaciółki.

Jak oglądać filmy na CDA Premium?

Aktywowanie konta CDA Premium jest proste i zawiera się w kilku szybkich krokach:

  1. Kup kod do CDA Premium.
  2. Przejdź na stronę https://www.cda.pl/kod. Zaloguj się lub utwórz nowe konto. Następnie wpisz otrzymany kod.
  3. Gotowe! Twoje konto CDA Premium jest już aktywne.

Sprawdź inne filmowe propozycje:

TAGI: / / / /