Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak uzyskać Tinder Gold i Tinder Plus za darmo? 

Jak uzyskać Tinder Gold i Tinder Plus za darmo? 

Korzystanie z aplikacji randkowej Tinder stało się bardzo popularnym zjawiskiem w różnych grupach wiekowych. Z tego też powodu pojawiają się w sieci liczne pytania o metody na uzyskanie dostępów do Tinder Gold za darmo. To samo zresztą dotyczy pakietu Tinder Plus. Z tego artykułu dowiesz się, jak tego dokonać oraz czym różnią się oba płatne pakiety. 

Czym są Tinder Gold i Tinder Plus?

Tinder Gold i Tinder Plus to płatne wersje popularnej aplikacji randkowej, dzięki której użytkownicy mogą znaleźć interesujące ich osoby w swojej okolicy.

Wprowadzają one szereg funkcji, które nie są widoczne dla posiadaczy darmowych kont. W przypadku pakietu Tinder Gold otrzymasz dostęp do takich opcji jak:

 • Informacje, kto polubił nasz profil,
 • Nieograniczona liczba „polubień” na Twoim koncie,
 • 5 Superlajków dziennie,
 • Nielimitowany swipe (przesunięcia w prawo),
 • Dostęp do paszportów do zmiany swojej lokalizacji,
 • Brak reklam w aplikacji,
 • 1 darmowy Boost w miesiącu (większy zasięg konta).

W przypadku Tinder Plus korzyści dla użytkownika jest nieco mniej:

 • Brak reklam w aplikacji,
 • Polubienia bez ograniczeń,
 • Paszport do zmiany wybranej lokalizacji,
 • Nielimitowany swipe.

Zapoznaj się z dodatkowymi szczegółami w naszym porównaniu Tinder Gold i Plus.

Jak zdobyć Tinder Gold za darmo?

Zdobycie dostępu do usługi Tinder Gold za darmo jest bardzo trudnym zadaniem. Po pierwsze, sam serwis nie udostępnia żadnych opcji ułatwiających pozyskanie bezpłatnej subskrypcji poza tymczasowym okresem próbnym (zazwyczaj wynosi on tylko 3 dni). Minusem tzw. triala jest konieczność podpięcia karty płatniczej, z której po okresie próbnym zostaną automatycznie pobrane środki. 

Inną metodą na zdobycie Tinder Gold za darmo jest regularne sprawdzanie różnych promocji w internecie. Niektóre firmy oferują np. dostęp do pakietu Gold na 3 lub 6 miesięcy jako dodatkowy benefit dla kupowanych u nich usług. Nie jest to regularne zjawisko i trudno przewidzieć, kiedy ktoś taką akcję uruchomi.

Jeżeli chcesz jednak skorzystać z Tinder Gold szybko i na dodatek taniej, to lepszym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniej karty podarunkowej

Karta podarunkowa Tinder Gold posiada wiele korzyści: 

 1. Jest tańsza od normalnej subskrypcji w aplikacji,
 2. Aktywujesz ją, kiedy chcesz (na wakacje, na walentynki, na święta itd.),
 3. Nie musisz dodawać karty płatniczej i nie martwisz się o pobieranie środków z konta bankowego,
 4. Możesz kupić kilka kart na zapas i po prostu włączać funkcje przeznaczone dla Gold w wybranym przez siebie momencie. Kod z karty będzie działać nawet wtedy, gdy sam Tinder zmieni cennik abonamentów.

Zapoznaj się ze szczegółami na temat Tinder Gold oraz ceną vouchera.

    Jak zdobyć TInder Plus za darmo? 

    Pakiet Tinder Plus jest tańszą subskrypcją w aplikacji randkowej, która oferuje mniej korzyści od pakietu Gold. Użytkownicy szukają jednak sposobów na darmowe korzystanie z tej usługi. 

    Niestety, sposób na zdobycie Tinder Plus za darmo praktycznie nie istnieje. Mało która firma udostępnia również – tak jak pakiet Tinder Gold – 3 lub 6 miesięczne kody w ramach własnych promocji.  

    Nie polecamy również stosowania jakichkolwiek aplikacji zewnętrznych (np. w formie plików APK), które generują fałszywe kody do użycia w Tinderze. Są to w większości przypadków wirusy, które mogą wykradać w przyszłości ważne dane z telefonu. 

    Jeżeli zależy Ci na dostępie do Tinder Plus – zamów kartę podarunkową, która jest tańsza od samej subskrypcji w aplikacji.

    TAGI: / /