Wiadomości

Czy Microsoft Teams zostanie wdrożony w japońskim systemie sądownictwa?

Microsoft Teams zostanie wdrożony jako narzędzie służące do komunikacji w japońskim systemie sądownictwa. Japonia doceniła funkcjonalności oferowane przez Microsoft i w procesie cyfryzacji oraz usprawniania rządowych systemów teleinformatycznych wybrała Microsoft Teams jako następcę przestarzałych i nieefektywnych technologii telekomunikacyjnych.

Japonia inwestuje w nowe metody komunikacji w systemie sądownictwa

Wdrożenie Microsoft Teams w japońskich sądach jest kolejnym sukcesem stosunkowo młodego komunikatora. Kluczowym aspektem wyboru przez japoński Sąd Najwyższy Microsoft Teams była możliwość prowadzenie wideokonferencji, która oprócz uczestniczenia członków spotkania, pozwalała na wyraźne wyświetlanie np. dokumentów.

„Dane klientów są przechowywane w centrum danych Microsoft w Japonii, dzięki czemu nawet domeny o ścisłym nadzorze, należące do władz centralnych i lokalnych, agencji publicznych oraz placówek medycznych i edukacyjnych, mogą bezpiecznie korzystać z Microsoft Teams

Tomonari Sato, lider sektora publicznego w Microsoft Japan

Technologia Microsoft Teams zostanie wdrożona już w tym miesiącu. Wykorzystanie Teams znacząco usprawni system komunikacji w japońskim sądownictwie oparty obecnie o telefonię stacjonarną/komórkową bądź punkty wideokonferencji zlokalizowane w wybranych punktach. Japonia jest obecnie liderem wprowadzania innowacji w wielu dziedzinach gospodarki, m.in. usprawnienie komunikacji za pomocą Microsoft Teams w systemie sądownictwa jest jedną z nich. Co ważne, Microsoft wprowadził możliwość otrzymania Microsoft Teams bezpłatnie na okres 6 miesięcy. Sprawdź jak uzyskać bezpłatny Microsoft Teams.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm