Wiadomości

Outlook na iOS zwiększa swoje możliwości

Z uwagi na wielozadaniowość, urządzenia mobilne takie jak tablety i smartfony jeszcze przez długi czas będą pozostawały w tyle za możliwościami oferowanymi przez komputery i laptopy. Jednak Microsoft skraca dystans dzielący oba rozwiązania technologiczne i wyposaża aplikację Outlook na iOS w pełne wsparcie trybu Split View.

Czym jest SplitView w Outlook na iOS?

SplitView w iOS pozwala na wyświetlanie obok siebie skrzynki odbiorczej i kalendarza, dzięki czemu użytkownicy mobilnego Outlooka nie będą musieli przełączać się między oknami aplikacji. Teraz, dzięki optymalizacji i dostosowaniu opcji SplitView dla Outlook na iOS wystarczy, że użytkownik otworzy dwie aplikacje obok siebie lub przeciągnie i upuści tekst do wiadomości.

Microsoft coraz mocniej stawia na wielozadaniowość swoich narzędzi, w tym Office 365 i rozwija funkcje, które będą wspierać produktywność użytkowników zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach i laptopach.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm