Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak wygląda nowy interfejs SiteLock?

Jak wygląda nowy interfejs SiteLock?

SiteLock to prosta w obsłudze i funkcjonalna platforma bezpieczeństwa dostarczająca użytkownikom ważnych szczegółów dotyczących zabezpieczeń i wydajności ich stron internetowych. Za pomocą intuicyjnego panelu administrator może łatwo zarządzać bezpieczeństwem witryny, analizować wydajność oraz szybko interweniować w przypadku wykrycia potencjalnie niebezpiecznych luk bezpieczeństwa. Z końcem czerwca SiteLock odświeża swój interfejs panelu zarządzania bezpieczeństwem stron www. Jak będzie wyglądać nowy widok platformy SiteLock?

Co zmienia się w panelu administracyjnym SiteLock?

Najnowsza wersja pulpitu nawigacyjnego SiteLock nie wymaga podjęcia żadnych kroków po stronie administratora. To nadal ta sama konsola i ten sam produkt SiteLock, jednak z zaktualizowanym graficznie interfejsem. Zmiany mają na celu nie tylko usprawnienie nawigacji w obszarze konsoli, ale również pomoc w zrozumieniu u efektywnym wykorzystywaniu wszystkich funkcji bezpieczeństwa SiteLock przez osoby zarządzające swoimi stronami internetowymi. Co nowego czeka na użytkowników SiteLock?

Nowy interfejs graficzny panelu zarządzania bezpieczeństwem stron www SiteLock
Nowy widok interfejsu panelu zarządzania bezpieczeństwem stron www SiteLock

Kafelki funkcji bezpieczeństwa SiteLock ze szczegółowymi informacjami

Użytkownicy mają teraz możliwość uzyskiwania większej ilości szczegółowych informacji w widoku kafelka dotyczących bezpieczeństwa witryn internetowych, takich jak wykorzystanie limitu kopii zapasowej, daty skanowania, niestandardowych statystyk skanowania czy dotyczących systemu ochrony aplikacji webowych (WAF).

Statystyki domeny SiteLock

Wyróżnienie -maksymalny wynik ryzyka

W przypadku subskrypcji obejmujących SiteLock Risk Score, użytkownicy zobaczą teraz najwyższy wynik ryzyka we wszystkich zarządzanych domenach jako graficzne wyróżnione w górnej części panelu. Dzięki temu administratorzy będą mogli szybko sprawdzić, czy SiteLock zidentyfikował problem bezpieczeństwa w któreś z podpiętych witryn.

Graficzny wskaźnik Max risk score w SiteLock

Nowy układ kafelków

Dzięki tej zmianie administratorzy będą mogli łatwiej i intuicyjnej przeglądać swoje subskrypcje na poziomie konta i witryny oraz szybciej znajdować potrzebne informacje.

Zakładka Bezpieczeństwo Biznesu w SiteLock

Zmiana położenia ustawień języka konsoli

Język pulpitu nawigacyjnego jest określany podczas logowania się użytkownika do panelu SiteLock. Wybór języka konsoli został przeniesiony z górnego paska nawigacyjnego do funkcji ustawień.

Ustawienia języka w SiteLock

Wiadomości i funkcja wylogowania w bocznym menu

Do lewego, bocznego menu zostają dodane 2 funkcje. Od teraz administratorzy znajdą w nim wiadomości oraz funkcję wylogowania się z panelu.

Lewe, boczne menu w SiteLock

Pieczęć bezpieczeństwa SiteLock oraz raport

W sekcji „Statystyki domeny” użytkownicy znajdą Pieczęć Zaufania SiteLock oraz raport bezpieczeństwa podsumowujący statystyki witryny. W przypadku kilku witryn, raport będzie można wygenerować za pomocą listy rozwijanej.

Statystyki bezpieczeństwa domeny w SiteLock

Sprawdź także: