Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowe opcje utworzenia konta i logowania w programie antywirusowym Norton

Nowe opcje utworzenia konta i logowania w programie antywirusowym Norton

Antywirusy Norton są często wykorzystywanym narzędziem cyberochrony, zabezpieczającym komputery, tablety i smartfony, zarówno w domu, jak i w biznesie. Aby ułatwić zakładanie konta i logowanie do programu i aplikacji mobilnej Norton, dostawca oprogramowania antywirusowego, oprócz standardowego logowania za pośrednictwem email, dodaje logowanie poprzez uwierzytelnienie od zewnętrznych dostawców usług – 3rd Party. Jakie platformy znajdą się w nowym panelu logowania Norton i od kiedy będzie możliwe zalogowanie się za pośrednictwem 3rd Party?

Jakie platformy wejdą jako nowa opcja utworzenia konta i logowania do konta Norton?

Nowi użytkownicy będą mogli utworzyć konto Norton bezpośrednio za pomocą poczty e-mail lub za pośrednictwem poświadczeń do konta Google lub Apple ID. Dzięki nowej funkcjonalności, nie tylko skróci się czas logowania, ale również stanie się ono mniej problematyczne, zwłaszcza dla użytkowników urządzeń mobilnych z android lub iOS.

Jak utworzyć konto Norton za pomocą zewnętrznych poświadczeń?

Użytkownik po wyborze opcji logowania przez trzecią stronę, zostanie przekierowany do interfejsu uwierzytelnienia Google lub Apple (w zależności od dokonanego wyboru). Po wpisaniu danych uwierzytelniających na stronie zewnętrznego dostawcy, użytkownik zostanie automatycznie zalogowany do ekosystemu Norton. W przypadku, gdy istnieje już konto założone na adres email użyty do uwierzytelnienia poprzez trzecią stronę, Norton automatycznie przypisze użytkownika do istniejącego konta.

Logowanie do konta Norton (Norton Account) za pomocą email lub 3rd Party z wykorzystaniem uwierzytelnienia konta Google lub Apple ID
Nowy interfejs logowania do konta Norton

Kiedy zalogowanie się za pomocą zewnętrznych poświadczeń w Norton będzie aktywne?

Wdrażanie nowej funkcjonalności logowania w Norton zaplanowane jest już w lipcu 2021. Użytkownicy nie będą musieli nic robić, nowa opcja pojawi się automatycznie w interfejsie aplikacji antywirusowej Norton.

Sprawdź także:

TAGI: / /