Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Zmiany w ofercie AnyDesk. Zobacz, czym różnią się nowe wersje aplikacji do zdalnego pulpitu

Zmiany w ofercie AnyDesk. Zobacz, czym różnią się nowe wersje aplikacji do zdalnego pulpitu

AnyDesk, aplikacja do zdalnej obsługi komputerów, zmienia ofertę swoich licencji. Zobacz, na czym polega nowe nazewnictwo oraz co zmienia się w funkcjach i możliwościach oferowanych przez profesjonalne licencje AnyDesk.

Wyjaśniamy zmiany w nowych licencjach AnyDesk

AnyDesk to profesjonalna aplikacja do zdalnej obsługi komputerów i świadczenia wsparcia technicznego, która przez ostatnie 2 lata znacznie zyskała na popularności. Dzięki swojej konkurencyjnej cenie, wysokiej jakości nawet przy wolnym internecie i prostocie użytkowania, AnyDesk został zaimplementowany w wielu firmach podczas globalnych lockdownów.

Jeśli jeszcze nie znasz AnyDesk i chcesz dowiedzieć się jak działa – kliknij tutaj.

AnyDesk vs TeamViewer

Niedawno temu AnyDesk ogłosił zmiany w licencjach dostępnych dla firm chcących korzystać ze zdalnego pulpitu do celów komercyjnych. Dotychczas były dostępne cztery warianty płatnych licencji Anydesk:

*Stanowisko oznaczaliczbę urządzeń, na których może zostać zainstalowana aplikacja.
**Sesja określa z ilu urządzeń na raz może być wykonywane połączenie

Od 14 września 2021 roku, stare licencje zostają wycofane z oferty AnyDesk i permanentnie zastąpione nowymi. Wprowadzone zostaną następujące zmiany:

AnyDesk Lite otrzyma nową nazwę: AnyDesk Essentials. Zachowa on praktycznie taką samą funkcjonalność. Wciąż będzie przeznaczony do użytku na jednym stanowisku i umożliwi zdalną obsługę jednego urządzenia na raz.

AnyDesk Professional i AnyDesk Power zostają połączone w jedną licencję: AnyDesk Performance, która łączy funkcjonalność dwóch pakietów. Nowa licencja pozwoli jednemu użytkownikowi zainstalować AnyDesk na 3 urządzeniach (lecz korzystać tylko z jednego w tym samym momencie) oraz prowadzić nielimitowaną liczbę połączeń z jednego urządzenia (tak jak w AnyDesk Power).

Liczba użytkowników korzystających z licencji AnyDesk Performance może zostać odpłatnie powiększona. Nowa licencja AnyDesk pozwala także na przechowywanie danych dostępowych do 3000 urządzeń, do których chcemy łączyć się przy pomocy funkcji nienadzorowanego dostępu.

Licencja AnyDesk Enterprise zachowuje swoje nazewnictwo oraz otrzymuje możliwość operowania w chmurze.

Czy zmienia się cena AnyDesk? Ze względu na ujednolicenie licencji i wprowadzenie nowych funkcji, ceny licencji zostały dostosowane do nowych możliwości.

Jak zaoszczędzić przez wprowadzeniem nowych licencji?

Jeśli już korzystasz z licencji AnyDesk Lite, Professional lub Power, wprowadzenie nowych licencji nic nie zmieni do końca okresu rozliczeniowego (jeśli jego koniec wypada po 14 września). Wciąż będziesz korzystać ze swojej aplikacji do zdalnego dostępu, jak wcześniej. Dopiero po wygaśnięciu licencji, jeśli będziesz chciał dalej korzystać z AnyDesk, zakupisz nową licencję AnyDesk Essentials lub Performance.

Skorzystaj ze zdalnego pulpitu AnyDesk na home.pl
przed wprowadzeniem nowych licencji i cen.