Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry PS Plus w październiku 2021. Gry na PlayStation za darmo w tym miesiącu.

Darmowe gry PS Plus w październiku 2021. Gry na PlayStation za darmo w tym miesiącu.

Jesień rozpoczęta pełną parą, rozpoczął się październik, a to oznacza nową ofertę darmowych gier w PlayStation Plus. Tym razem posiadacze konsol Sony zagrają w klasykę bijatyk, zrelaksują się na torze golfowym i chwycą za broń w jednej z lepszych, drugowojennych strzelanek. Sprawdź, jakie gry będą w PS Plus w tym miesiącu.

Darmowe gry PlayStation Plus – październik 2021:

Nowa oferta gier z pewnością przypadnie do gustu fanom rywalizacji – tej relaksującej oraz bardziej intensywnej. Trzy gry reprezentują trzy różne gatunki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie w tym miesiącu.

W październiku 2021 dostępne są następujące gry za darmo w PS Plus:

  • Hell Let Loose (tylko na PS5)
  • Mortal Kombat X (na PS4 i PS5)
  • PGA Tour 2K21 (na PS4 i PS5)

Doładuj swój portfel PlayStation Network.

Hardkorowa strzelanka Hell Let Loose za darmo na PS5

Hell Let Loose to jeden z najnowszych, drugowojennych tytułów gatunku FPS. Od konkurencji wyróżnia się realistyczną rozgrywką, podczas której nawet jeden pocisk może powalić wroga, oraz meta-grą polegającą na zarządzaniu zasobami przez Dowódcę drużyny. Wybierz jedną z 14 dostępnych ról, chwyć za ikoniczną broń II wojny światowej i stań na dynamicznie zmieniającym się polu bitwy.

Darmowy Mortal Kombat X w PS Plus

Mortal Kombat jest franczyzą, której chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. MKX łączy klasyczną, kruszącą kości rozgrywkę z grafiką i prezentacją rodem z filmów. Po raz pierwszy w serii każda z postaci posiada unikatowe style walki, dzięki czemu dostępny jest cały wachlarz kombosów i strategii, które możesz użyć na swoich przeciwnikach.

Zostań mistrzem golfa w PGA Tour 2K21

Masz to, czego potrzeba, by wspiąć się po drabince i zostać mistrzem FedExCup? PGA Tour 2K21 to najnowsza odsłona gry golfowej, w której staniesz na zapierających dech w piersiach torach golfowych i zmierzysz się z najlepszymi golfistami na świecie lub ze swoimi przyjaciółmi – online lub na kanapie. Stwórz swoją postać, spersonalizuj sprzęt i zbuduj klub golfowy, by organizować i zarządzać własnymi turniejami.

Zobacz, co było dostępne w PS Plus we wrześniu.