Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

AnyDesk v7 – nowości i funkcje w najnowszej wersji zdalnego pulpitu

AnyDesk v7 – nowości i funkcje w najnowszej wersji zdalnego pulpitu

AnyDesk to jedno z wiodących rozwiązań pracy zdalnej, dzięki któremu firmy i użytkownicy domowi mogą łączyć się i przejmować kontrolę nad komputerami klientów lub swoich bliskich. Wraz z nowym rokiem ujrzy światło najnowsza wersja oprogramowania, która wprowadzi kilka nowości i udogodnień. Zobacz, co nowego w AnyDesk V7.

Co nowego w 7 wersji AnyDesk?

AnyDesk to sprawdzone rozwiązanie zdalnego pulpitu, dzięki któremu przejmiesz kontrolę nad komputerami swoich klientów i współpracowników, by rozwiązać ich problemy. Aplikacja wykorzystywana jest do świadczenia usług wsparcia technicznego, szkoleń oraz serwisFowania i wdrażania nowego oprogramowania. Z darmowej wersji AnyDesk mogą także korzystać użytkownicy domowi, by łączyć się ze swoimi urządzeniami lub urządzeniami swoich bliskich.

Dowiedz się więcej o aplikacji AnyDesk
i sprawdź porównanie AnyDesk z TeamViewer.

Jak każde oprogramowanie, AnyDesk jest stale rozwijany, by lepiej spełniać wymagania i potrzeby swoich użytkowników. Najnowsza, już siódma wersja oprogramowania otrzyma kilka nowości, które poprawią wygląd oraz funkcjonalność aplikacji do zdalnego pulpitu.

Nowy interfejs AnyDesk

Od kilku miesięcy dostępny jest najnowszy Windows 11, który poza nowymi funkcjami, oferuje odświeżony interfejs. AnyDesk idzie za ciosem i również wprowadza zmiany w interfejsie użytkownika. Nowy interfejs zachowuje widok kafelków, lecz m.in. dodaje nowe zakładki u góry okna oraz uwydatnia adres urządzenia.

AnyDesk v7 ma nowy interfejs

Wyślij zaproszenie do sesji zdalnej

By ułatwić i przyspieszyć proces łączenia się ze zdalnymi komputerami, AnyDesk dodał nowy przycisk Zaproś, widoczny obok adresu Twojego urządzenia. Po jego kliknięciu, zdalny komputer otrzymuje powiadomienie i opcję natychmiastowego dołączenia do sesji.

Profile uprawnień sesji zdalnej

Uprawnienia sesji pozwalają kontrolować co prowadzący i odbierający sesję mogą robić. Wśród nich znajdują się opcje jak tryb prywatności, nagrywanie sesji czy udostępnianie dźwięku. W AnyDesk v7 możliwe jest zapisywanie profili uprawnień, które automatycznie włączają lub wyłączają opcje, po wybraniu wcześniej ustawionego profilu.

Ustaw profil uprawnień AnyDesk

Lepsze wskaźniki trwającej sesji AnyDesk

Podczas połączenia AnyDesk, osoba łącząca się z urządzeniem widzi wszystko co znajduje się na komputerze i pulpicie. Jeśli ustawisz zdjęcie bliskich lub zabawny obrazek jako tło pulpitu, w AnyDesk możesz włączyć opcję, która automatycznie będzie zmieniać tło na inny obraz. Dodatkowo, w AnyDesk v7 zostaje dodany wskaźnik trwającej sesji. Podczas zdalnego połączenia może zostać wyświetlona czerwona ramka wokół ekranu.

Generator personalizowanej aplikacji

Nowa wersja AnyDesk także usprawnia generator aplikacji AnyDesk, w którym możesz dodać swoje logo i zmienić ustawienia, np. zablokować możliwość rozpoczynania lub odbierania połączeń. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które korzystają z AnyDesk by obsługiwać klientów i chcą reprezentować swój biznes.

Generator aplikacji dostępny jest w biznesowych licencjach AnyDesk.

Gdzie kupić AnyDesk?

Jeśli Twoja firma zajmuje się świadczeniem usług przez internet lub pracujesz zdalnie i potrzebujesz narzędzia do zdalnego pulpitu, skorzystaj z oferty biznesowej AnyDesk Performance. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego i dowiedzieć się więcej o aplikacji i dostosować ją do swoich potrzeb.