Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft zmienia nazwę Xbox Game Pass PC

Microsoft zmienia nazwę Xbox Game Pass PC

Xbox Game Pass oferuje rozbudowany katalog gier na systemy z rodziny Xbox oraz komputery PC. Podczas, gdy duża część brandingu Xbox Game Pass przynależy do świata konsol, Microsoft postanowił pójść do przodu i zmienić nazwę Xbox Game Pass PC.

Co się zmieniło w Xbox Game Pass PC?

Xbox Game Pass na konsolę i PC, to nieco inne usługi. Rozróżnienie nie polega na sposobie ich działania, czy funkcji, a bibliotece gier – niektóre tytuły przeznaczone są wyłącznie na konsole, a inne tylko na komputery PC.

Microsoft zmienił nazwę jednej ze swoich subskrypcji Xbox Game Pass PC na PC Game Pass. Nowa nazwa porzuca słowo „Xbox”, dzięki czemu gracze PC nie będą zdezorientowani przy wyborze odpowiedniego Passa dla siebie.

Wcześniej Microsoft udostępniał następujące subskrypcje:

Sprawdź Game Pass na grudzień 2021: nowe gry Xbox Game Pass.

Ze względu na obecność brandu „Xbox”, można było pomylić je i uznać, że wszystkie są obsługiwane przez konsole. Pomimo, że nazwa jednej z subskrypcji się zmieniła, to logo usługi nadal będzie zawierało symbol Xboxa.

Pamiętaj, że zmieniła się jedynie nazwa subskrypcji. Sama usługa nie została zmodyfikowana pod względem funkcji i parametrów.

Jak zacząć przygodę z Game Passami?

Jeśli szukasz sposobów na rozrywkę przy konsoli lub komputerze, sprawdź kody doładowujące Xbox Game Pass oraz PC Game Pass w home.pl!

TAGI: / / / /