Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze filmy na Wielkanoc, które obejrzysz na Netflix (2022)

Najlepsze filmy na Wielkanoc, które obejrzysz na Netflix (2022)

Szukasz filmów, które obejrzysz na Netflix podczas świąt wielkanocnych? Już nie musisz tego robić. W naszym zestawieniu znajdziesz najciekawsze propozycje, które doskonale wpisują się w atmosferę świętowania z całą rodziną. Sprawdź nasz ranking poniżej.

Ważne – Netflix co kilka tygodni aktualizuje swoją ofertę. W rezultacie, każdego miesiąca do biblioteki serwisu trafia kilkadziesiąt nowych propozycji i mniej więcej tyle samo jest usuwanych. Ich niedostępność jest jednak chwilowa – tytuły regularnie są rotowane między innymi platformami.

Chcesz poznać inne, nasze rekomendacje? Przeczytaj koniecznie o:

Wolisz tytuły wielkanocne? Zapoznaj się więc z naszą listą i dodaj preferowany tytuł do listy na swoim koncie Netflix!

Jakie filmy obejrzeć na Netflix podczas świąt wielkanocnych?

Na liście filmów na Wielkanoc nie może zabraknąć różnych gatunków. Dobra komedia lub sympatyczna animacja dla dzieci będzie idealnym wyborem na seans z całą rodziną. Ale przecież nie musisz zamykać się na konkretny typ filmu. W naszym rankingu umieściliśmy również produkcje skierowane do starszych użytkowników.

Zmartwychwstały

Wracający z wojny rzymski centurion Klawiusz otrzymuje od Poncjusza Piłata misję rozwikłania zagadki zniknięcia z grobu ciała ukrzyżowanego i pochowanego Jezusa. Przybyły na miejsce legionista musi zmierzyć się z fałszywymi poszlakami oraz lokalnymi konfliktami, które doprowadzają do momentu, gdy musi wybrać między lojalnością wobec władzy i własną wiarą.

https://www.youtube.com/watch?v=VANRp6fAgQI

Żywot Briana

Prawdziwa klasyka gatunku, która nawet po ponad 40 latach od premiery jest doskonałą satyrą na otaczającą nas rzeczywistość. Brian rodzi się tej samej nocy co Jezus Chrystus i omyłkowo zostaje uznany ze Mesjasza, zbawcę ludzkości. Bohaterowi jednak nie jest na rękę zostanie ikoną dla swojego ludu. Problem w tym, że sam lud pragnie czegoś zupełnie odwrotnego.

Piotruś Królik

Mieszkający w norze nieopodal warzywnego ogrodu Piotruś wchodzi w konflikt z właścicielem pobliskiej posesji – Panem McGregorem. Obaj zaczynają toczyć boje nie tylko o byt, ale również serce sąsiadki, która uwielbia zwierzęta. W obsadzie znajdziemy całą plejadę gwiazd, zarówno w wersji aktorskiej, jak i w dubbingu: Domnhall Gleeson, James Corden, Margot Robbie, czy znaną z nowej trylogii Gwiezdnych Wojen Daisy Ridley.

Nic do stracenia

Historia słynnego, brazylijskiego pastora Edira Macedo, który wsławił się m.in. założeniem sieci telewizyjnej Record. Przez kolejne lata publikował książki o charakterze religijnym i rozwijał swój biznes, jednocześnie odrzucając tradycyjny model nauczania na rzecz podkreślania ofiarności wiernych.

Come Sunday

Historia oparta na faktach. Pastor Carlton Pearson staje na czele największego kościoła w stanie Oklahoma. Jego nauki oraz kazania negujące istnienie piekła zdobywają serca coraz większej liczby wiernych. On sam jednak popada konflikt z biskupami i zostaje uznany heretykiem.

Błękitny cud

Podnosząca na duchu, ciepła historia wychowawcy z podupadającego sierocińca, który dla ratowania podopiecznych postanawia wziąć udział w największym konkursie rybołówstwa w okolicy. Zdobyta nagroda pieniężna może ocalić placówkę przed katastrofą. Problem w tym, że bohaterowie nie mają o tym fachu zielonego pojęcia, a wynajęty do nauki stary wilk morski okazuje się mało przyjazny w relacjach.

Gokarty

15-letni Jack przeprowadza się z matką do innego miasta. Odkrywa, że w okolicy dominującym sportem są wyścigi gokartów. Bohater postanawia zasiąść za kierownicą jednego z nich i oddaje się w pełni nowej pasji. Chcąc przygotować się jak najlepiej do mistrzostw nawiązuje współpracę z tajemniczym, doświadczonym życiowo mechanikiem.

Wyprawa na księżyc

Dziewczynka o imieniu Fei poznaje legendę o bogini zamieszkującej księżyc. Zainspirowana historią postanawia przekonać się na własnej skórze, czy jest to prawda. Konstruuje w tym celu rakietę i rusza na ziemskiego satelitę.

Strażnicy marzeń

Hit ze stajni Dreamworks, w którym swoje siły łączą Święty Mikołaj, Piaskowy Ludek, Zębowa Wróżka i Zając Wielkanocny. Ich głównym wrogiem staje się Mrok – zły duch zamieszkujący krainę baśni. Kwartet bohaterów nie działa jednak sam, bo przydzielony im zostaje strażnik w postaci Jacka Mroza. Kiedy okazuje się, że Mrok zastawił na nich pułapkę, Jack bierze sprawy w swoje ręce.

Doctor Dolittle

Słynny Dolittle wraca w nowej historii oraz z gwiazdorską obsadą w postaci Roberta Downeya Jr. i Antonio Banderasa w rolach głównych. Ekscentryczny weterynarz, który umie porozumiewać się ze zwierzętami, wyrusza w podróż na tajemniczą wyspę z nadzieją, że uda mu się znaleźć pewien lek na śmiertelną chorobę królowej.

Tydzień życia

Mający problemy z prawem nastolatek Will staje przed wyborem – odbyć karę w poprawczaku czy pojechać na obóz? Bez namysłu wybiera drugą opcję, po czym dowiaduje się na miejscu, że bierze udział w wycieczce o tematyce religijnej. Zauroczony jedną z koleżanek postanawia dostosować się do grupy i zdobyć jej serce na wszelkie, możliwe sposoby.

Projekt Adam

Podróżujący w czasie pilot Adam trafia przez przypadek za pomocą swojej maszyny do 2022 roku, w którym spotyka 12-letniego siebie. Korzystając z jego umiejętności oraz żyjącego wówczas ojca postanawia dokończyć misję.

TAGI: / /