Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Antywirus Bitdefender produktem roku 2019 wg niezależnego instytutu AV-Test

Antywirus Bitdefender produktem roku 2019 wg niezależnego instytutu AV-Test

Rozwiązania antywirusowe Bitdefender zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Produkt Roku 2019. Wyróżnienie zostało przyznane przez niezależny instytut badawczy, porównujący skuteczność rozwiązań antywirusowych: AV-Test. 

Bitdefender wyróżniony tytułem produkt roku 2019 wg AV-Test

Wyróżnienie Produkt roku, nadawane przez AV-Test, przyznawane jest usługom i produktom, które osiągnęły najlepsze rezultaty podczas testów konsumenckich. Wynik całościowy zależy od ilości osiągniętych podczas całego roku wyników testów na poziomie „Advanced+”.

Testowi zostały poddane różne aplikacje antywirusowe, stworzone przez liderów rynku , jak i mniej znane firmy. Między innymi przetestowano oprogramowanie firm Avast, Tencent, Trend Micro, Bitdefender, ESET, Windows Defender czy Panda. Nagrodę Produktu Roku 2019 otrzymał antywirus Bitdefender, za uzyskanie największej ogólnej punktacji za testy konsumenckie.

Zobacz pełne podsumowanie raportu AV-Comparatives z 2019 roku.

Najlepszy antywirus jaki wybrać?

Dodatkowo rozwiązania antywirusowe Bitdefender znalazły się na podium w kategoriach „Real-Word Protection Test” – przyznawanych antywirusom skutecznie radzącym sobie z zagrożeniami z sieci. Oraz „Malware Protection Winners” badającym funkcje oprogramowania odpowiedzialne za ochronę przed malware. Bitdefender znalazł się również na podium w kategorii „Enhanced Real-World Test (Advanced Threat Protection), który sprawdza antywirusy pod kątem ochrony przed atakami skierowanymi na wybrane punkty systemu.

Dowiedz się jak możesz wykorzystać antywirus domowy Bitdefender.