Dla firm

Jak znaleźć Punkt Potwierdzania Tożsamości (PPT) lub Notariusza?

Jednym z punktów w procesie uzyskiwania certyfikatu kwalifikowanego jest weryfikacja tożsamości. W Polsce zweryfikujesz ją w Punkcie Rejestracji, Potwierdzania Tożsamości (PPT) lub u Notariusza na podstawie dokumentów takich jak ważny dowód osobisty lub paszport. Poniżej znajdziesz mapę Punktów Partnerskich oraz listę Notariuszy, u których możesz wykonać usługę potwierdzenia swojej tożsamości na przykładzie certyfikatu kwalifikowanego SimplySign.

Mapa Punktów Rejestracji i Punktów Potwierdzania Tożsamości (PPT)

Najłatwiej swoją tożsamość potwierdzisz w Punkcie Rejestracji lub Punkcie Potwierdzania Tożsamości (PTT). Użyj kodu SimplySign otrzymanego od home.pl, wygeneruj dokumenty, a następnie wybierz dogodny punkt, np. eSIGN i umów spotkanie w celu weryfikacji Twojej tożsamości. Na spotkanie zabierz wygenerowane dokumenty oraz dowód osobisty bądź paszport.

Gdzie potwierdzić tożsamość aby otrzymać podpis kwalifikowany SimplySign? Sprawdź mapę Punktów Potwierdzania Tożsamości, gdzie zostaną zweryfikowane Twoje dokumenty (dowód osobisty lub paszport)
Mapa Punktów Rejestracji oraz Punktów Potwierdzania Tożsamości dla certyfikatu kwalifikowanego SimplySign

Specjalna oferta na weryfikację tożsamości w eSIGN dla klientów home.pl 

Dzięki współpracy home.pl i firmy eSIGN klienci, którzy zakupili certyfikat SimplySign w Marketplace home.pl będą mogli skorzystać ze specjalnej zniżki na weryfikację tożsamości. Aby zweryfikować swoją tożsamość w obniżonej cenie 150 zł netto (cena standardowa 250zł netto), wystarczy pokazać przedstawicielowi firmy eSIGN fakturę zakupu certyfikatu SimplySign w home.pl. 

Specjalna oferta dotyczy wydania certyfikatu w wersji standardowej, tj. do 7 dni od daty weryfikacji tożsamości. W cenę wliczony jest koszt dojazdu do klienta na terenie miasta wojewódzkiego. Po zakupieniu certyfikatu SimplySign w home.pl zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji i weryfikacji tożsamości w eSIGN.

Gdzie w Polsce lub za granicą potwierdzić swoją tożsamość?

Weryfikację wykonasz również składając wizytę u notariusza. Plusem tego rozwiązania jest fakt, że swoją tożsamość potwierdzisz także przebywając za granicą, w miejscowej kancelarii notarialnej. Z procedurą potwierdzenia tożsamości u Notariusza zapoznasz się w artykule: Jak zweryfikować swoją tożsamość u Notariusza?. Wybierz dogodny punkt z listy kancelarii notarialnych, a następnie umów wizytę w celu potwierdzenia swojej tożsamości:

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji o korzyściach i możliwościach jakie daje e-podpis, sprawdź także:

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm