Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

home.pl z tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2022 w kategorii hosting

home.pl z tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2022 w kategorii hosting

Nieustanny rozwój, ciężka praca i doskonalenie usług, z których korzystają tysiące firm w całej Polsce zostały docenione! W badaniu przeprowadzonym przez Strefę Gospodarki home.pl zdobyło tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2022 w kategorii hosting.

Konsumencki Lider Jakości 2022 - hosting home.pl wyróżniony przez konsumentów

Opinie konsumentów na temat hostingu home.pl

Dla nas jest to szczególne wyróżnienie, ponieważ wybór ten został dokonany przez samych konsumentów, którzy korzystają z różnych usług w Polsce. Biorąc udział w plebiscycie musieli wskazać, które usługi w kategorii hosting są im znane.

Jednym z kluczowych aspektów konkursu, była również prośba o uzasadnienie swojego wyboru. Respondenci w przypadku hostingu home.pl korzystali z takich określeń, jak:

  • Profesjonalna firma, mają bardzo dobry support,
  • Korzystam z tego hosta od lat i jestem bardzo zadowolona, ta firma nigdy mnie nie zawiodła.
  • Znana marka oferująca stabilne i bezpieczne usługi w atrakcyjnych cenach.
  • Profesjonalne podejście, konkurencyjne cen.

Podsumowaniem świetnego wyniku home.pl są dodatkowo skojarzenia z marką, jakie respondenci wskazali podczas badania. Są to: profesjonalizm, zaufanie, bezpieczeństwo oraz dobra oferta.

Opinie o hostingu home.pl
Wyniki konkursu w kategorii hosting, przeprowadzonego przez Strefę Gopodarki

Tak, dziś home.pl to partner pierwszego wyboru dla MŚP i klientów indywidualnych w szerokim obszarze cyfryzacji biznesu. Pamiętamy jednak od czego zaczynaliśmy 25 lat temu. To sprzedaż domen i hostingu zbudowała firmę i zapewniła pierwsze dziesiątki tysięcy klientów, którym pomimo upływu lat nadal towarzyszymy. Oferujemy rozwiązania do prowadzenia e-sklepów, stron WWW, reklamy internetowej i pracy zdalnej. Przenosimy biznesy klientów do internetu, coraz częściej oferując też usługi cloudowe. Dziś home.pl ma już setki tysięcy zadowolonych klientów.

– mówi Magdalena Chudzikiewicz, członkini zarządu, Chief Commercial Officer (CCO) home.pl

Jednym z przykładów ostatnich inwestycji firmy w usługi dla biznesu w internecie są m.in. nowe, szybkie serwery dla usług Hosting WordPress SSD oraz Hosting PrestaShop.

Strefa Gospodarki to cykliczny dodatek do Dziennika Gazety Prawnej, a w tym roku odbyła się już XI edycja tego plebiscytu.

TAGI: / /