Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Filmy na Wielkanoc z Player.pl (2022) – co obejrzeć podczas świąt wspólnie z rodziną?

Filmy na Wielkanoc z Player.pl (2022) – co obejrzeć podczas świąt wspólnie z rodziną?

Bogata oferta filmów i bajek na platformie Player.pl z pewnością przypadnie do gustu osobom, które chcą na Wielkanoc zorganizować kilka seansów z całą rodziną. W naszym zestawieniu znajdziesz propozycje, na które warto rzucić okiem i dodać je do swojej listy do obejrzenia.

Player.pl jest serwisem VOD, w którym kilkanaście tytułów jest dostępnych nieodpłatnie, jednakże wiąże się to z oglądaniem dodatkowych reklam. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z platformy w ramach abonamentu Player. Aby aktywować konto, wystarczy zaopatrzyć się w voucher gwarantujący dostęp do wszystkich pozycji przez 30 dni:

Masz już voucher i dodałeś/aś go do swojego konta na Player.pl? Czas na listę polecanych filmów i bajek na Wielkanoc.

Jutro będziemy szczęśliwi (2016)

Prowadzący beztroskie życie Samuel dowiaduje się, że jest ojcem. Kiedy jedna z przelotnych kochanek oznajmia mu tę nowinę, bohater musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tym bardziej, że matka dziecka natychmiast znika zostawiając ojca z córeczką Glorią.

Jutro będziemy szczęśliwi, to inspirujący komediodramat z gwiazdą Nietykalnych – Omarem Sy w roli głównej.

Millerowie (2013)

Millerowie to komedia niby rodzinna, ale nie do końca. Byłaby nią w stu procentach, gdyby nie fakt, że jej bohaterowie nie są ze sobą w żaden sposób spokrewnieni.

David – diler narkotykowy – zostaje okradziony z towaru. W ramach zadośćuczynienia dostaje zlecenie przewiezienia dużej porcji narkotyków z Meksyku. Aby podczas samotnej podróży nie wzbudzać podejrzeń na granicy, rekrutuje ludzi, którzy mają odegrać kochającą mamę i dobrze wychowane dzieci. Brzmi to jak plan doskonały. Czy ktoś ośmieli się podejrzewać przyzwoitą rodzinę o przestępstwo?

Manu. Bądź sobą (2019)

Manu od pisklęcia dorasta wśród mew myśląc, że jest jedną z nich. Kiedy z czasem okazuje się to nieprawdą, odrzucony przez stado postanawia uciec z domu. Poznaje ptaki z tego samego gatunku, przez co przestaje się czuć wyrzutkiem.

Jest to historia o tym, że bycie sobą niesie ogromną moc, a wyróżnianie się w stadzie bywa bardziej przydatne niż może się wydawać.

Kocha, lubi, szanuje (2011)

Cal (Steve Carell) uważa, że ma idealne życie, małżeństwo i dzieci. Do czasu. Okazuje się, że jego żona Emily (Julianne Moore) go zdradza i oczekuje rozwodu. Kiedy Cal zostaje singlem, zaczyna szukać miłości z pomocą nowo poznanego kobieciarza Jacoba (Ryan Gosling), który całkowicie zmienia jego życie. Oboje jednak odkrywają, że bycie podrywaczem na dłuższą metę nie ma sensu, kiedy brakuje tej właściwej partnerki.

Nadzwyczajni (2019)

Bruno i Malik są najlepszymi przyjaciółmi, którzy od wielu lat działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi, aby ci fachowo zajmowali się trudnymi przypadkami.

Film w 2019 zdobył Nagrodę Publiczności, a za realizację odpowiadają twórcy Nietykalnych i Samby.

Szef (2014)

Carl (Jon Favreau) jest znakomitym szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. W wyniku kłótni ze znanym krytykiem kulinarnym oraz różnicą zdań z właścicielem restauracji, bohater rzuca pracę i postanawia rozkręcić własny biznes. Ze wsparciem przyjaciół otwiera food trucka z przekąskami meksykańskimi. Z czasem jego popisowe danie staje się rozpoznawalne w całym kraju.

Praziomek (2019)

Sir Lionel Frost uważa się za wybitnego tropiciela mitów i potworów. Mało kto jednak podziela jego opinię. Praziomek to prawdopodobnie ostatni przedstawiciel swojego gatunku. Czuje się bardzo samotny i ma nadzieję, że Sir Lionel pomoże mu odnaleźć krewnych swojego kompana.

Rodzinne rewolucje (2014)

Lauren (Drew Barrymore) i Jim (Adam Sandler) odbywają dość nieudaną randkę w ciemno. Są zgodni co do tego, że nie chcą się już nigdy więcej widzieć. W wyniku zbiegu okoliczności wybierają się ze swoimi dziećmi na wakacje do tego samego kurortu w Afryce. Taki przebieg wydarzeń wróży coś bardzo niedobrego lub wręcz odwrotnie.

Przygody Rudego (2011)

Rudy to bezpański pies, który trafia do robotniczej miejscowości w Australii. Od razu skrada serca załogi i trafia pod opiekę wszystkich robotników. Gdy do miasteczka trafia John, zostaje wybrany przez Rudego na swojego nowego właściciela.

Wydarzenia z filmu oparto na faktach, które stanowią australijską legendę.

Jak uzyskać dostęp do usługi Player.pl?

Firma home.pl jest oficjalnym partnerem platformy Player.pl i oferuje vouchery do aktywacji abonamentu. Dzięki kodom doładowującym Player uzyskasz dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali bez reklam, w jakości 4K.

W home.pl znajdziesz kody aktywujące podstawowy pakiet Player bez reklam oraz abonament Player + kanały TV.

Sprawdź również inne nasze zestawienia filmowe:

TAGI: / / /