Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft Ignite 2019: zobacz najważniejsze wiadomości z konferencji giganta branży IT

Microsoft Ignite 2019: zobacz najważniejsze wiadomości z konferencji giganta branży IT

Ignite to coroczna konferencja Microsoft, przeznaczona dla profesjonalistów IT oraz użytkowników oprogramowania giganta z Redmond. Podczas tygodniowego wydarzenia Ignite przedstawiane są nowości głównie ze świata aplikacji i usług Microsoft. Podczas tegorocznej konferencji możemy spodziewać się nowinek i aktualizacji pakietu Office, Teams, przeglądarki Edge, asystenta Cortana oraz wielu innych.

Microsoft Ignite w 2019 roku odbywa się między 4 a 8 listopada. Wszystkie najważniejsze informacje wypływające z konferencji znajdziesz w poniższym artykule.

Office dla iOS i Android łączy Word, Excel, PowerPoint w jednej aplikacji

Microsoft przedstawił nową aplikację, łączącą Worda, Excela i PowerPointa. Dostęp do nich uzyskasz przez jedną aplikację Office, która otrzymała nowy wygląd, zgodny z Fluent Design.

Microsoft Edge dzięki nowej ikonie oddala się od Internet Explorera

Przeglądarka Edge od samego początku nie cieszyła się popularnością, ze względu na podobieństwo do starej przeglądarki Internet Explorer. Microsoft zapowiedział, że wraz z nową ikoną, Edge przechodzi na technologię Chromium.

Nowości w Teams poprawią wydajność pracy

Microsoft przedstawił dużo nowych funkcji, które wkrótce trafią do komunikatora Teams. Pozwolą one na dostosowanie środowiska komunikatora do potrzeb użytkownika oraz zaawansowane udostępnianie treści.

Co przyniesie przyszłość dla aplikacji Microsoft Yammer?

Microsoft docenił potencjał płynący z użytkowania aplikacji Yammer i przebudował ją od podstaw aby jeszcze lepiej wspierała użytkowników w codziennej komunikacji. Sprawdź jakie nowości oraz nowe integracje oferuje nowa aplikacja, której premiera zaplanowana jest już na grudzień 2019 roku.

Microsoft przywraca OneNote 2016 do życia i dodaje tryb ciemny

OneNote 2016 miał zostać wycofany w następnym roku, jednak dzięki komunikacji użytkowników, data wsparcia technicznego została przedłużona. Dodatkowo dodana została możliwość włączenia trybu ciemnego.

Cortana wprowadzona do Outlook na iOS i Android z nowym męskim głosem

Microsoft zaplanował wdrożenie rozwiązań Cortany w skrzynce pocztowej Outlook na urządzenia mobilne z Android i iOS. Sprawdź jakie nowości czekają jedną z najpopularniejszych skrzynek email!

Outlook na Mac z nowym wyglądem i lepszą wydajnością

Micosoft rozwija program pocztowy Outlook, przeznaczony m.in. dla użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Mac OS. Sprawdź co zmieni się w jednej z najpopularniejszych skrzynek pocztowych email.

Fluid Framework to wizja Microsoftu na przyszłość pracy przez internet

Microsoft wciąż rozwija technologie, które mają na celu poprawić wydajność pracy i komunikacji. Fluid Framework dzięki dynamicznym elementom dokumentów oraz ulepszeniom ekosystemu Office ma potencjał zrewolucjonizować współpracę w organizacjach.

Microsoft rozwija OneDrive o nowe funkcje udostępniania i zarządzania plikami

Chmura OneDrive otrzyma wiele nowości, które między innymi pozwolą na lepszą kontrolę dostępu do treści oraz ułatwią dzielenie się plikami wewnątrz i poza organizacją.

Microsoft ogłasza 10 nowych innowacji w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników

Microsoft jako filar swojej działalności stawia bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Na konferencji Ignite 2019 padło wiele postulatów i planów w kontekście zwiększania ochrony osób korzystających z narzędzi Microsoftu. Sprawdź 10 najwazniejszych zapowiedzi, które zostały upublicznione podczas wydarzenia!

Excel otrzyma funkcje ułatwiające pracę i nowe zabezpieczenia

Arkusze Excel są niezwykle przydatnym narzędziem wykorzystywanym w firmach na całym świecie. Na konferencji Ignite 2019, Microsoft ogłosił wiele nowości, które mają trafić do aplikacji pakietu Office.

Ignite 2019 – wideo na żądanie

Jeśli chcesz obejrzeć relację z Ignite 2019, odwiedź stronę Microsoftu z materiałami wideo z konferencji.