Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jakie nowe filmy obejrzeć na CDA Premium? Poznaj listę na lipiec 2022

Jakie nowe filmy obejrzeć na CDA Premium? Poznaj listę na lipiec 2022

Miesiące wakacyjne są dobrą porą na nadrobienie filmowych zaległości. Dlatego serwis CDA Premium proponuje kilka interesujących pozycji, które dopiero co pojawiły się na platformie. Sprawdź, jakie ciekawe filmy obejrzysz na CDA w lipcu 2022 roku.

Serwis CDA oferuje dostęp do ponad 10 000 filmów Premium, bez reklam i limitów. Aby oglądać filmy dobrej jakości i z oficjalnej dystrybucji, skorzystaj z kodów aktywujących CDA Premium. Uzyskaj szczegóły klikając w poniższy przycisk:

Drugie życie pana Alaina (2018)

Alain prowadzi intensywne życie jako szanowany biznesmen i wybitny mówca. Całkowicie poświęca się pracy w korporacji, a życie na pełnych obrotach daje o sobie wyraźnie znać w momencie, gdy doznaje udaru. Alain traci zdolność płynnego mówienia i zapamiętywania, przez co jest zmuszony do rozpoczęcia rehabilitacji. Z pomocą przychodzi młoda logopedka Jeanne, która oprócz wsparcia medycznego, pomaga naszemu bohaterowi czerpać radość z życia również poza pracą.

W cieniu drzewa (2017)

Na przedmieściach Reykjaviku po sąsiedzku mieszkają dwa małżeństwa. Jedno z nich posiada piękne, stare i duże drzewo zasadzone w ogródku, które niefortunnie rzuca cień na taras sąsiadów. Przyjazna atmosfera powoli zmienia się o 180 stopni, skutkiem czego w niewyjaśniony sposób znikają zwierzęta domowe. Sąsiedzi instalują monitoring, a i w międzyczasie pojawiają się głosy, że ktoś ostatnio kupił piłę łańcuchową.

Najważniejszy głos (2008)

Bud (Kevin Costner) prowadzi życie sympatycznego lekkoducha, który samotnie wychowuje rezolutną dwunastolatkę Molly. W wyniku niezamierzonych działań dziewczynki, Bud staje w centrum uwagi całych Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że jego głos będzie decydującym w sprawie wyboru nowego prezydenta, a dwaj kandydaci stają do walki o zdobycie sprzymierzeńca.

Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus (2008)

Trawa u sąsiada zawsze jest bardziej zielona, a druga strona małżeńskiego łóżka wygodniejsza – tak myślą Ariane i Hugo, małżeństwo z dwójką dzieci, które przechodzi swego rodzaju kryzys. Aby rozwiązać konflikt i ostatecznie przekonać się, kto ma w życiu lepiej, postanawiają zamienić się rolami na jeden rok.

Prawnik pomaga im dokonać tego w każdym wymiarze ich życia, dlatego Hugo rozpoczyna pracę jako sprzedawca biżuterii, a Ariane przejmuje stanowisko dyrektora firmy budowlanej. To jednak tylko jeden przykład niezwykłej zamiany. Kto w takim razie okaże się z Marsa, a kto z Wenus?

Co przyniesie jutro (2019)

Grace i Edward są małżeństwem od prawie 30 lat. Całą swoją uwagę i energię przeznaczyli na wychowanie ukochanego i jedynego syna. Po tych latach Edward jednak orientuje się, że ma udane życie, choć czuje się niespełniony. Ceni swoją żonę, choć już jej nie kocha. Relacja między członkami rodziny staje się skomplikowana, a Edward staje przed wyborem, który może wywrócić ich świat do góry nogami.

Zieloni rzeźnicy (2003)

Svend i Bjarne po nieprzyjemnej pracy w rzeźni postanawiają rozkręcić własny biznes i otworzyć sklep mięsny ze świeżymi produktami. Svend posiada przepis na niezwykłą marynatę i to w nim upatruje głównego źródła oczekiwanego sukcesu. Interesy jednak nie idą z początku tak, jak zakładał. Wybuchowy temperament Svenda dodatkowo odstrasza klientów. Zmiany nadchodzą w dniu, w którym w chłodni przypadkowo został zamknięty elektryk.

Między wierszami (2012)

Młody i ambitny pisarz Rory (Bradley Cooper) pragnie odnieść literacki sukces. Jego starania nie spotykają się z przychylnością i wciąż bezowocnie usiłuje znaleźć wydawcę dla swojej powieści. Gdy jednak pewnego dnia odkrywa niepodpisany maszynopis niesamowitego dzieła, postanawia wydać pod własnym nazwiskiem. Po ogromnym sukcesie i spełnieniu nadejdzie jednak konfrontacja z nieuniknionymi konsekwencjami.

Niedościgli Jonesowie (2009)

Steve (David Duchocny) i Kate (Demi Moore) są idealnym małżeństwem, które posiada równie idealne dzieci: Jenn (Amber Heard) i Micka (Ben Hollingsworth). Ich życie jest obiektem zazdrości i podziwu wśród małomiasteczkowej społeczności. Rodzice mają pracę swoich marzeń, dzieci rządzą w nowej szkole i niczego im nie brakuje pod względem każdego rodzaju zachcianek. Czy tak „idealna” rodzina może pozwolić sobie na ujawnienie prawdy, na którą sąsiedzi raczej nie są gotowi?

Cristiada (2012)

Cristiada to oparta na faktach opowieść o bolesnych wydarzeniach w Meksyku lat 20. XX wieku. Obecny rząd wraz z prezydentem postanawiają uniezależnić państwo od wpływów Kościoła i religii. Wynajęty przez Narodową Ligę generał Gorostieta (Andy Garcia) przewodzi powstańczą armią. Pomimo braku osobistego przywiązania do religii, znajduje siłę i inspirację do walki o wolność oraz sprawiedliwość.

Sprawdź również inne filmowe zestawienia:

Nowości na CDA Premium. Nowe filmy (lipiec 2022).